

| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Saris RT500 |
|
| Verhuurprijs | Vanaf € 30,00 (per 3 uur) |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Bagagewagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 1 |
| Inhoud | 1,00 m3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 154 x 103 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Verhuur prijzen |
|
| Prijs per 3 uur | € 30,00 |
| Prijs per week | € 95,00 |
| Borg | € 100,00 |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 64 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 154 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 103 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Inhoud | 1,00 m3 |
| Leeg gewicht | 185 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 500 kg |
| Laadvermogen | 315 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 7 polig |
|
Een bagagewagen met:
* 1000 liter inhoud,
* kompleet met deksel, imperial, reserve wiel, neuswiel en slot.
* Borg 100,00
*Wij verhuren in de vakantie periode van zaterdag 10:00 tot zaterdag 9:00 uur.