





| Aangeboden door: Aanhangertotaal.nl | |
Hulco Medax-2 |
|
| Prijs | € 3.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2020 |
| Binnenmaat (L x B x H) | 502 x 203 x 30 cm |
| Aanhangertotaal.nl | ![]() |
| Nijverheidsweg 9 | |
| 9791 DA Ten Boer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 65 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 502 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 203 cm |
| Bandenmaat | 12 inch |
| Koppelingshoogte | 45 cm |
| Dikte grondplaat | 15 mm |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
|
Nette Hulco Medax plateauwagen
Afmetingen: 502x203cm
Maximum massa: 3500kg
Eigen gewicht: 775kg
Netto laadvermogen: 2725kg
Bouwjaar: 07-02-2020
Deze plateauwagen is voorzien van