

| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Hapert Azure L-1 |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 253 x 129 x 37 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk deze bijlage |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 37 cm |
| Laadvloerhoogte | 54 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 253 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 129 cm |
| Bandenmaat | 14 inch |
| Koppelingshoogte | 46 cm |
| Totale breedte | 178 cm |
| Totale lengte | 382 cm |
| Dissellengte | 125 cm |
| Leeg gewicht | 320 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 1030 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| Fabrieksgarantie | Ja, 12 maanden |
|
|
Standaard uitgevoerd met:
* Multiplex zijwanden (licht grijs ) incl. "Combi Protect Rail" op de zijkanten en voorzijde
* Aluminium achterbord met robuuste ingebouwde sluitingen
* Unieke bordscharnieren voor uiterst handige bevestiging van ladingnet
* Tüv-gecertificeerd lading vastzetsysteem met in de zijranden geïntegreerde bindbeugels
* Geschroefde V-dissel
* Het unieke, kompleet gelaste en volbad verzinkt chassis is geschikt voor uitvoeringen tot maar liefst
* Maximaal bruto laadvermogen van 1350 kg.
* Sterk opklapbaar steunwiel
* Standaard voorhek
* Diverse extra opties mogelijk
* leverbaar in:
- 750 kg totaal gewicht ( ongeremd )
- 1500 kg totaal gewicht
- 1800 kg totaal gewicht
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten.