




| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
IFOR Williams Trailer BV 64 E |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 195 x 118 x 102 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 102 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 195 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 118 cm |
| Bandenmaat | 10 inch |
| Leeg gewicht | 125 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 500 kg |
| Laadvermogen | 375 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Zeer mooi gestroomlijnde wagen.
* Ongeremde wagen.
* Standaard kleur is wit.
* Steunpoot aan de voorzijde gemonteerd.
* 2 steunpoten aan de achterzijde.
* Rolluik aan de achterzijde
Optie;
* Neuswiel.
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten