


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
IFOR Williams Trailer TT 3017 |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 162 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk deze bijlage |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 162 cm |
| Bandenmaat | 12 inch |
| Totale breedte | 172 cm |
| Totale lengte | 437 cm |
| Leeg gewicht | 870 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2630 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| Fabrieksgarantie | Ja, 12 maanden |
|
|
|
Standaard voor zien van:
* Stalen gegalvaniseerd chassis.
* Aluminium vloer.
* Reserve wiel.
* Stalen borden.
* Dubbelscharnierend achterbord.
* Opbergbox, afsluitbaar voor o.a. afstandbediening.
* Electrisch kiepend.
* Achterbord op 2 manieren scharnierend.
OPTIE'S
* Ladderrek
* Rijplaathouders
* Materiaalkoffer
* Achterlicht afscherming
* Vastzetogen per paar
* Bladrek
* Volle verhoging
* LED verlichting
* Laadplanken 2,44 mtr lang ( staal of aluminium )
* Steunpoten
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten