


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Lazytrolly |
|
| Prijs | € 525,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 100 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 8 inch |
| Totale breedte | 140 cm |
| Totale lengte | 270 cm |
| Leeg gewicht | 20 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 100 kg |
| Laadvermogen | 80 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
|
Optimaal geschikt voor het vervoeren van een: Laser, Splash, Topper.