



| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Maxytrolly |
|
| Prijs | € 555,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 150 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 8 inch |
| Totale breedte | 140 cm |
| Totale lengte | 300 cm |
| Leeg gewicht | 25 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 150 kg |
| Laadvermogen | 125 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
|
2 in hoogte en breedte verstelbare stempels.
Deze trailer is geschikt voor o.a.
Roei-, Rubber-, en Zeilbootjes met een V- bodem en een lengte van 3,5 mtr tot 4,5 mtr