


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Stall 2700 Kaal |
|
| Nu voor | € 2.975,00€ 2.825,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 200 cm |
| Totale lengte | 650 cm |
| Leeg gewicht | 400 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2300 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
|
* Geveerde assen.
* 4 x in hoogte en breedte verstelbare stempels.
* 4 x rubber kielblok.
LET OP:
* De trailer heeft geen RDW keur.
* De trailer wordt geleverd zonder C.O.C. document.
* Op de foto is de trailer afgebeeld met verlichting en spatborden, dit is een meerprijs van: €