


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Sterk V-750 de luxe met centreersysteem |
|
| Nu voor | € 2.595,00€ 2.280,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 177 cm |
| Totale lengte | 550 cm |
| Leeg gewicht | 175 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| Fabrieksgarantie | Ja, 12 maanden |
|
Sterke trailer met:
* V - frame.
* Neuswiel.
* Waterdichte lagers.
* In hoogte verstelbare lier.
* Uitschuifbare verlichtingsbalk.
* 4 kimrollen.
* 5 kielrollen. ( 2 dubbele, 1 enkele )
* 13-polige stekker.
* Centreer systeem ( vaste uitvoering )
Geschikt voor boten:
* Lengte motor boot ± 5.5 mtr.
* Lengte zeilboot / sloep ± 6.5 mtr.
C.O.C. Document € 45.00