

| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
IFOR Williams Trailer BV 105G Deuren |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Inhoud | 8,00 m3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 303 x 147 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk deze bijlage |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 183 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 303 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 147 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Inhoud | 8,00 m3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout/kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
IFOR WILLIAMS.
* 2 achterdeuren.
* 1 zijdeur.
* Wiite opbouw ( super gladde wanden ) perfect te bestikkeren.
* Parabool vering voor een perfecte wegligging.
* Aërodynamische neus ( spoiler werking )
* Licht doorlatend dak.
OPTIES:
* Vloerogen.
* Steunpoten.
* Verende stangen ( rails is al geplaatst )
Ook leverbaar in 153 en 214 cm hoog.
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten