




| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Hapert Indigo HF-2 transporter 2700 kg |
|
| Nu voor | € 5.245,00€ 4.620,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Autotransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 405 x 201 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk Indigo |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Laadvloerhoogte | 64 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 405 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 201 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Koppelingshoogte | 44 cm |
| Totale breedte | 206 cm |
| Totale lengte | 561 cm |
| Dissellengte | 150 cm |
| Leeg gewicht | 683 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2017 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Niet kantelbare dubbelassige autotransporter
* Volledig gelast en volbad gegalvaniseerd chassis
* multiplex laadvloer met anti-sliplaag 15 mm.
* Tüv-gecertificeerd lading vastzetsysteem
* Vaste Combi Protect Rail aan voorzijde en zijkanten
* Aluminium oprijbalken in lade inclusief aanleg-U
* Sterk opklapbaar steunwiel
* Lier met liersteun gemonteerd
* Volledig afgemonteerd met BPW-onderdelen
Optie:
* ALUMINIUM VLOER
Dit model is standaard leverbaar in 3 afmetingen, te weten:
4050x2010mm, 4055X2010 mm en 5050 x 2210 mm
Daarnaast verkrijgbaar met een brutolaadvermogen variërend van:
2000 kg. tot maar liefst 3500 kg.!
Ook leverbaar met paraboolvering ( Alleen in 3500 kg uitvoering. )
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten