



| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Draak |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 14 inch |
| Totale breedte | 240 cm |
| Totale lengte | 870 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Deze trailer is geschikt voor een Draak.
* 5 in hoogte verstelbare poten.
* Waterdichte lagers.
* Deelbare assen.
* Uitschuifbare verlichting.