


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Hapert Indigo LF-3 Triple as |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Machinetransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 410 x 184 x 23 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk Indigo |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 23 cm |
| Laadvloerhoogte | 41 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 410 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 184 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Koppelingshoogte | 42 cm |
| Totale breedte | 238 cm |
| Totale lengte | 598 cm |
| Dissellengte | 153 cm |
| Leeg gewicht | 981 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2519 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 3 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Niet kantelbare transporter
* Robuust chassis in 3500 kg uitvoering.
* Volledig gelast en volbad gegalvaniseerd chassis.
* Multiplex laadvloer met antislip-laag 15 mm.
* Tüv-gecertificeerd lading vastzetsysteem met in de zijranden geïntegreerde bindbeugels.
* Doorlopende volledig gegalvaniseerde achterklep 150 cm hoog , geperforeerd looprooster en voorzien van steunen
* Vier stuks HAPERT safety steps.
* Sterk opklapbaar steunwiel.
* 3 assen van 1500 kg.
OPTIE:
* Aluminium vloer van profielen
* Graafbaksteun voorzijde
* 2 oprijplaten i.p.v. klep, minderprijs
* 2 oprijbalken 200 cm i.p.v. doorlopende achterklep
* Vanaf 3500 kg kunt u de keus maken met parabool vering incl schokdempers. ( assen zijn dan 1800 kg per/stuk )
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten