



| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Hapert Indigo HF-2 autotransporter |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Autotransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 505 x 221 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk Indigo |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Laadvloerhoogte | 64 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 505 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 221 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Koppelingshoogte | 44 cm |
| Totale breedte | 226 cm |
| Totale lengte | 661 cm |
| Dissellengte | 150 cm |
| Leeg gewicht | 820 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2680 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Niet kantelbare dubbelassige plateau-aanhangwagen
* Volledig gelast en volbad gegalvaniseerd chassis
* Multiplex laadvloer met anti-sliplaag 15 mm.
* Tüv-gecertificeerd lading vastzetsysteem
* Vaste Combi Protect Rail aan voorzijde en zijkanten
* Aluminium oprijbalken in lade inclusief aanleg-U
* Sterk opklapbaar steunwiel
* Lier met liersteun gemonteerd
* Volledig afgemonteerd met BPW-onderdelen
Optie:
* Alu vloer i.p.v. multiplex vloer
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten.