






| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
IFOR Williams Trailer HB 506 ROOD |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2600 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 316 x 167 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Bijlage |
|
| Bekijk deze bijlage |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 226 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 316 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 167 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Leeg gewicht | 920 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2600 kg |
| Laadvermogen | 1680 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Optie's op deze trailer zijn:
* Zadelkamer.
* Derde remlicht.
* Schuiframen.
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten