






| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Combi Medium 350-10 |
|
| Prijs | € 1.745,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 350 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 10 inch |
| Leeg gewicht | 150 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 350 kg |
| Laadvermogen | 200 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
Combi Medium is geschikt voor een bootlengte:
* Van 4.7 m
Prijs trolly:
Min bootlengte Max bootlengte Prijs
* Medium 3.9 4.7 € 705.00
Optie:
* Lier pakket € 155.00
Bijkomende kosten:
* COC document
* Bandenverwijderingsbijdrage