





| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf M 1350-57 v Easy roller systeem |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 14 inch |
| Leeg gewicht | 365 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 985 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Deze trailer is uitermate geschikt voor het vervoeren van visboten met een lengte van ± 5.5 mtr.
* De trailer is voorzien van het Easy roller systeem ( 32xrol, diameter 24 cm )
* Poedercoating zwart
* 1 x kantelbalk, 1 x vaste balk
* Schokdempers
* RVS remkabels
* Remkabel ophouders
* Verlichtings kabel weggewerkt in het chassis
* LED verlichting ( wegklapbaar )
* LCG weerstand kast ( voor het goed functioneren van de LED lichten )
* Loopplank ( 3 mtr )
* Opstap voor de spatschermen
* Zwaar wegklapbaar neuswiel
OPTIE'S:
* Spoelsysteem
* Verpichte documenten € 125,00