
| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Anssems PLTT750 305 x 150 |
|
| Nu voor | € 1.790,00€ 1.480,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 305 x 150 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 305 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Leeg gewicht | 250 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 500 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Tandemas ongeremd
- Technisch 1700 kg / Wettelijk 750 kg totaal gewicht
Optie's:
- Voorhek
- Opzetborden
- Vlakzeil
- Schokdempers
- Extra bindhaken aan de buitenzijde
Bijkomende kosten:
- Transport € 25.00