


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Kalf Combi Dubbel Large 600-13 |
|
| Prijs | € 2.885,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 600 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 190 cm |
| Totale lengte | 400 cm |
| Leeg gewicht | 200 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 600 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
|
Combi dubbel Large 600 -13 is geschikt voor een boot met een lengte:
* Van 5.4 m
* Prijs trolly Large € 815.00
* Lier pakket € 155.00
Bijkomende kosten:
* COC document
* Bandenverwijderingsbijdrage