


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
IFOR Williams Trailer LM187G |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Machinetransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 547 x 225 x 34 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 34 cm |
| Laadvloerhoogte | 65 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 547 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 225 cm |
| Bandenmaat | 12 inch |
| Totale breedte | 230 cm |
| Totale lengte | 685 cm |
| Leeg gewicht | 915 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2585 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Deze wagen is kompleet met stalen borden.
Optie's;
- Vloerogen
- Voorhek
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten