

| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Sterk V-line 1500-62 H |
|
| Nu voor | € 4.225,00€ 4.015,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 14 inch |
| Totale breedte | 210 cm |
| Totale lengte | 620 cm |
| Leeg gewicht | 360 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 1140 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Goedgekeurde trailer met:
* Geschikt voor een boot van ± 620 cm.
* Lier met band.
* Waterdichte lagers.
* Uitschuifbaar lichtbord.
* LED op de voorzijde.
* 13 polige stekker.
* 5 kielrollen.
* 4 kimrollen.
Meerprijs LUXE pakket: € 500.00 incl
- Striping
- Schokdempers
- ALKO geremde lier
- Boegsteun ( 2 rols )
- Boeggeleiding 2 wiels
Bijkomende kosten:
* Verplichte documenten