


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Humbaur HK 752513-15 |
|
| Prijs | Op aanvraag |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 251 x 132 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 152 cm |
| Laadvloerhoogte | 50 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 251 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 132 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 176 cm |
| Totale lengte | 375 cm |
| Leeg gewicht | 385 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 365 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout/kunststof |
| Geremd | Ja |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Standaard uitrusting;
V-dissel, thermisch verzinkt in het dompelbad
13-polige stekker en achteruitrijlicht
Bodemplaat 15 mm dik
Zijwanden en dak van 15 mm dik multiplex met UV-bestendige kunststof coating
Gemonteerde binnenverlichting
Valklep op gasveer
Espagnoletslot
Sjorringen in het frameprofiel, trekkracht 400 kg per sjorring, Dekra gekeurd
Steunwiel
Bijkomende kosten:
- Verplichte documenten