


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Anssems GT 750 R 201 x 101 met huif |
|
| Nu voor | € 1.690,00€ 1.395,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Huifwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 201 x 101 x 30 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 120 cm |
| Hoogte borden | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 49 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 201 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 101 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 143 cm |
| Totale lengte | 299 cm |
| Leeg gewicht | 120 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 630 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Standaard voorzien van:
- Huif met afgeschuinde voorzijde
- Voorhek ( alleen te gebruiken als de huif er af is )
- Zijhek
- Neuswiel
Optie:
* Reserve wiel
* koppelingslot
Andere maten;
- 150 x 101 x 120 van € 1445.00 voor € 1195.00 Ex
- 180 x 101 x 120 van € 1535.00 voor € 1270.00 Ex
- 211 x 126 x 150 van € 2070.00 voor € 1710.00 Ex
- 251 x 126 x 150 van € 2225.00 voor € 1840.00 Ex
- Montage huif € 75.00 Ex