


| Aangeboden door: Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | |
Hapert K 2000 |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 150 cm |
| Aanhangwagen Centrum Noord-Holland b.v. | ![]() |
| Kelvinstraat 4 | |
| 1704 RS Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Leeg gewicht | 436 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1564 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Extra brede Hapert K2000 bakwagen, van eerste eigenaar. Wagen is in uitstekende staat van onderhoud (o.a. twee nieuwe banden) en voorzien van een BOVAG-keuring, -servicebeurt en -garantie.