











| Aangeboden door: Aanhangwagenbedrijf van de Burgwal B.V. | |
Kalf 650-45 motorboot |
|
| Nu voor | € 1.645,00€ 1.575,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 650 kg |
| Aanhangwagenbedrijf van de Burgwal B.V. | ![]() |
| Vaartweg 71 | |
| 8243 PD lelystad | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 160 cm |
| Totale lengte | 450 cm |
| Leeg gewicht | 175 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 650 kg |
| Laadvermogen | 475 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| Fabrieksgarantie | Ja |
|
|
Mooie super trailer voor een boot van 4.5 meter tot 475 kg.
Een nieuwe trailer voor de prijs van gebruikte.
voorzien van lier, 2 kimrollen en 3 kielrollen.
13 Polige stekker met mistlamp en achteruitrij verlichting.
Meerdere op voorraad, rijklaar dus cash and carry!!