






| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Pijnappel Plateauwagen |
|
| Prijs | € 2.850,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 246 x 150 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 246 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Totale breedte | 165 cm |
| Totale lengte | 382 cm |
| Leeg gewicht | 380 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 920 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
|
|
Nieuwe aanhangwagen van super kwaliteit, paraboolvering, zeer goede wegligging,
aluminium borden, breede banden, verlaagd model, 1300 kg totaal gewicht,
246 cm lang 150 cm breed, prijs € 2.850,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten