









| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Henra PL35DS Plateauwagen |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2015 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 405 x 202 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 405 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 202 cm |
| Totale breedte | 209 cm |
| Leeg gewicht | 700 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2800 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Zeer nette en in goede staat zijnde Plateauwagen, zeer weinig gebruikt, aluminium oprijplaten, aluminium borden, koprek, 3500 kg totaalgewicht 700 kg eigen gewicht,
2800 kg laadvermogen, verlaagd model, lengte 405 cm breedte 202 cm,
steunpoten, touw kist, prijs € 3.350,- exclusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.