










| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Sirius Gesloten aanhangwagen |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2022 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Binnenmaat (L) | 370 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 370 cm |
| Totale breedte | 223 cm |
| Totale lengte | 507 cm |
| Leeg gewicht | 670 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1830 kg |
Kenmerken |
|
| Aantal deuren | 1 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout/kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Zeer nette gesloten aanhangwagen, deur klep combinatie, lengte 370 cm lang
170 cm breed, 190 cm hoog, totaalgewicht 2500 kg laadvermogen 1830 kg
eigengewicht 670 kg bouwjaar 01-2022 prijs € 4950,- exclusief btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.