












| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Hapert C Multi Kipper |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2007 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 305 x 181 x 70 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 70 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 305 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 181 cm |
| Totale breedte | 186 cm |
| Totale lengte | 442 cm |
| Leeg gewicht | 720 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 1980 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Kipper hapert in nette staat, dubbele borden aluminium, elektrische bediening,
aluminium oprijplaten, bouwjaar 2007, lengte 305 cm breedte 181 cm hoogte 70 cm,
2700 kg totaalgewicht 1980 kg laadvermogen, 720 kg eigengewicht,
prijs € 3.750,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.