







| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Eduard P2 Plateauwagen |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2009 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 312 x 161 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 312 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 161 cm |
| Totale breedte | 167 cm |
| Totale lengte | 465 cm |
| Leeg gewicht | 460 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1540 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Plateauwagen gebruikt, aluminium, borden in redelijke staat, 312 cm lang 161 cm breed,
Totaalgewicht 20000 kg laadvernogen 1540 kg eigengewicht 460 kg, bouwjaar 10-2009,
prijs € 1.275,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.