


















| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Hapert Cobalt+ Kipper |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper driezijdig |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2023 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 375 x 180 x 60 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 60 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 375 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 186 cm |
| Totale lengte | 511 cm |
| Leeg gewicht | 1144 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2356 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Kipper in nieuw staat, zwarte borden, parabool vering, elktische bediening,
verlaagd model, eigen accu, aluminium oprijplaten, dubbele aluminium borden,
twee aluminium touwkisten, uitzet poten led verlichting, achteruitrijlampen,
3500 kg totaalgewicht 2336 kg laadvermogen 1144 kg eigengewicht, bouwjaar 07-2023
lengte 375 breedte 180 cm hoogte 60 cm, prijs € 8.250,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.