








| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Diversen Enkelasser |
|
| Prijs | € 575,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 240 x 130 x 87 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 87 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 240 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 130 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
|
Enkelasser met afneembare kleppen, 750 kg totaalgewicht,
240 cm lang 130 cm breed, 87 cm hoog, prijs € 575,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.