







| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Hoka Gesloten wagen |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 242 x 122 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 153 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 242 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 122 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
|
Nette gesloten aanhangwagen gebruikt, twee achterdeuren neuswiel, reservewiel,
Steunpunten, 750 kg totaalgewicht, 242 cm lang 122 cm breed 153 cm hoog.
prijs € 1.050,- exlusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.