








| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Saris Open bakwagen |
|
| Prijs | € 775,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 1 |
| Binnenmaat (L x B) | 201 x 105 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 201 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 105 cm |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
|
|
Open bakwagen, merk Saris 750 kg ongeremd, 201 cm lang, 105 cm breed,
Prijs € 775, marge btw vrij
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.