
















| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Atec |
|
| Prijs | € 3.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Schaftwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2015 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 400 x 205 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 205 cm |
| Totale breedte | 205 cm |
| Leeg gewicht | 920 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 380 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout/kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
|
Schaftwagen geschikt voor bodemsanering, 1300 kg totaalgewicht 380 kg eigengewicht 920 kg laadvermogen, bouwjaar 2015, lengte 400 cm breedte 295 cm,
aanhangwagen verkeerd in redelijke staat, prijs € 3.750,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.