








| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Kuiphuis Open bakwagen |
|
| Prijs | € 1.175,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2000 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 230 x 130 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 230 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 130 cm |
| Totale breedte | 179 cm |
| Leeg gewicht | 340 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 960 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
|
|
Nette strakke bakwagen, 230 cm lang 130 cm breed, merk kuiphuis, geremd, zwaar neuswiel,
1300 kg totaalgewicht 960 kg laadvermogen 340 kg eigen gewicht,
Prijs € 1.175,- marge btw vrij.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.