












| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Brian James Cargo kipper |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 3 |
| Binnenmaat (L x B x H) | 360 x 185 x 98 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 98 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 360 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 185 cm |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 3 |
|
|
Kipper Brian james, trildem drie assen, dubbele cilinder, draai deuren achter, elektrische bediening, eigen accu, aluminium borden extra hoog, slede voor oprijplaten,
lengte 360 cm breedte 185 cm hoogte 98 cm, 3500 kg totaalgewicht 2470 kg laadvermogen 1030 kg eigen gewicht, bouwjaar 21-05-2016
prijs € 5.850,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.