











| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Anssems PTH 2300 Ganador |
|
| Prijs | € 10.708,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2300 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 331 x 166 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 331 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 166 cm |
| Leeg gewicht | 850 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2300 kg |
| Laadvermogen | 1450 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
Anssems PTH Ganador twee paards paardentrailer
Tandemasser geremd, zwart metallic van kleur Afmetingen: 331 x 166 x 236 cm
Lage instap: 37 cm
2300 kg totaal gewicht
850 kg eigen gewicht
1450 kg laad vermogen
Uitgevoerd met:
Reservewiel
Schokbrekers
Zadelkamer
Autom. oprollend achterzeil
Rubberen wandkussens
Trapbescherming
Uitzetramen
Klimlatten op de klep
Polyester 100% houtvrij