








| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Anssems KSX 2000 H Kipper |
|
| Prijs | € 4.080,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2023 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 153 cm |
| Totale lengte | 305 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Nieuwe Anssems KSX 2000 H Kipper
305x153 2000 kg
Uitgevoerd met: