















| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Sirius G375 Gesloten wagen Alu 2500KG |
|
| Prijs | € 8.600,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2023 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 171 cm |
| Totale lengte | 371 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
Kenmerken |
|
| Aantal deuren | 2 |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Sirius Aluminium gesloten bakwagen
2 asser geremd
Type: Sirius aluminium
Afmetingen: 371 x 171 x 190 cm
Totaal gewicht: 2500 kg
Lamp aan de binnenzijde.
Klep/deur combinatie.
Éen zijdeur rechts voor.
Bindrails met telescoopstang.
Open van 8:00 tot zolang de lamp brand. Op zondag altijd gesloten.