





| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Unsinn Unsinn UKH 6024-35-13 |
|
| Prijs | € 10.495,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 606 x 204 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 190 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 606 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 204 cm |
| Totale breedte | 233 cm |
| Totale lengte | 682 cm |
| Leeg gewicht | 841 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2659 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Unsinn UKH 6024-35-13
Tandemasser geremd
Type: Unsinn UKH 6024-35-13
Afmetingen: 606 x 244 x 190 cm
Totaal gewicht: 3.500 kg
Oprijklep, bindrails, Zeer sterk gebouwd.