















| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Sirius S75 ALU tweepaards |
|
| Prijs | € 11.125,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 340 x 175 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 243 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 340 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 175 cm |
| Totale breedte | 223 cm |
| Totale lengte | 473 cm |
| Leeg gewicht | 820 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1680 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
Tandemasser geremd
Afmetingen: 340x 175 x 243 cm
2500 kg totaal gewicht
820 kg eigen gewicht
1680 kg laad vermogen
Uitgevoerd met:
Deur/klep combinatie
Zadelkamer met uitdraaibare zadelsteun
Perfecte verdeling van de binnenruimte
Grote instapdeur (met 3-punts vergrendeling)
Binnenverlichting
Design spatborden
Dak kleur: Zwart
Aluminium front
Nu met gratis panoramaraam en Ledverlichting