












| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Unsinn UA 2615-14-13 |
|
| Prijs | € 3.240,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1400 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 260 x 155 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 260 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 155 cm |
| Totale breedte | 212 cm |
| Totale lengte | 409 cm |
| Leeg gewicht | 274 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 1126 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Enkelasser ongeremd
Type: motortrailer
Afmetingen: 260 x 155 cm
Totaal gewicht: 1.400 kg
Doorlopende oprijwig met opklapbare kentekenplaathouder.
Wegdaaibare kunststof spatborden.
8 Sjorogen gemonteerd in zijwanden.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.