










| Aangeboden door: A.C. Smits Aanhangwagens | |
Hapert Indigo HT-3 |
|
| Prijs | € 11.550,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 505 x 200 x 30 cm |
| A.C. Smits Aanhangwagens | ![]() |
| Bergakker 66 | |
| 4013 CN Kapel Avezaath | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 30 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 505 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Totale breedte | 210 cm |
| Totale lengte | 667 cm |
| Leeg gewicht | 1197 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2303 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 3 |
| Stekker | 13 polig |
Hapert Indigo HT-3
Drieasser geremd
Afmetingen: 505 x 200 cm
3500 kg totaal gewicht
2303 kg laadvermogen
Hydraulisch kantelen
Oprijklep
Bindhaken in de bak
Lier
Gedeelde borden
Paraboolvering incl. schokbrekers
Aluminium klikvloer
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.