






| Aangeboden door: Bouwman Aanhangwagens Assen B.V. | |
Henra PL 27 Plateauwagen 350x180cm 2700kg |
|
| Prijs | € 2.450,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2018 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 350 x 180 cm |
| Bouwman Aanhangwagens Assen B.V. | ![]() |
| Wiltonstraat 12A | |
| 9403 AV Assen | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 350 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 192 cm |
| Leeg gewicht | 580 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2120 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
Te koop aangeboden:
Een degelijke Henra aanhangwagen afkomstig uit onze verhuurvloot. De aanhanger is altijd netjes onderhouden en technisch in goede staat. De verlichting is volledig werkend.
Deze Henra staat bekend om zijn sterke chassis, stabiele wegligging en hoge laadcapaciteit – ideaal voor zowel particulier als professioneel gebruik.
Specificaties:
Merk: Henra
Afmetingen bak: 350 x 180 cm
Maximale massa: 2700 kg
Afkomstig uit verhuur
Verlichting werkend
Voorzien van: