Aangeboden door: Braamhaar Aanhangwagens

Anssems GTB 1500.301x151 VT3 Ultra Low

Nieuw

Prijs € 4.680,00
Servicekosten € 95,00
BTW Exclusief
Soort Gesloten opbouw
Conditie Nieuw
Aantal assen 1
Max. toelaatbaar gewicht 1500 kg
Binnenmaat (L x B x H) 301 x 151 x 153 cm
E-mail adverteerderBezoek websiteMeer informatie
Aangeboden door
Specificaties
Garanties
Accessoires
Omschrijving

Aangeboden door

Braamhaar Aanhangwagens
Goorseweg 22 A
7468 SJ Enter
E-mail adverteerderBezoek website
Bekijk meer van deze adverteerder

Specificaties

Algemeen

Conditie Nieuw

Maten en gewichten

Hoogte inwendig 153 cm
Hoogte borden 153 cm
Lengte bak (binnenwerk) 301 cm
Breedte bak (binnenwerk) 151 cm
Bandenmaat 13 inch
Leeg gewicht 435 kg..
Max. toelaatbaar gewicht 1500 kg
Laadvermogen 1065 kg

Kenmerken

Aantal deuren 1
Materiaal bodem Hout
Materiaal borden Aluminium
Geremd Ja
Aantal assen 1
Stekker 13 polig

Garanties

Fabrieksgarantie Ja
BOVAG garantie Ja

Accessoires

Assen en Chassis

Neuswiel
Steunpoot
V-dissel
Wielstop

Opbouw en uitrusting

Deksel

Overige

Derde remlicht

Omschrijving

Anssems GT-VT3 Ultra Low
De Anssems GT-VT3 Ultra Low is een gesloten aanhangwagen die zich onderscheidt door zijn ultra lage laadvloerhoogte van slechts 34 cm. Dit maakt de aanhangwagen ideaal voor het transport van rollend materieel, zoals voertuigen of machines. Dankzij de lange klep van 135 cm wordt het laden en lossen een stuk gemakkelijker en comfortabeler.

Moderne uitstraling met zwarte accenten
De stalen velgen en achtersteun van de GT-VT3 Ultra Low zijn uitgevoerd in zwart, wat de aanhangwagen een eigentijdse en moderne uitstraling geeft.

Derde remlicht
Voor extra veiligheid is de GT-VT3 Ultra Low uitgerust met een derde remlicht in de kentekenplaathouder, wat zorgt voor beter zichtbaarheid en veiligheid in het verkeer.

Zeer lage laadvloer
Met een laadvloerhoogte van slechts 34 cm en een aluminium klep van 135 cm is de toegankelijkheid van de aanhangwagen optimaal. Dit maakt het laden en lossen van voertuigen of materieel een stuk gemakkelijker en sneller.

Steunpoten
Alle GT-VT3 Ultra Low gesloten wagens zijn voorzien van stevige steunpoten, die zorgen voor stabiliteit tijdens het laden en lossen. Dit maakt het werken met de aanhangwagen een stuk veiliger en comfortabeler.

Brandstofbesparend design
De Anssems GT-VT3 Ultra Low is ontworpen voor efficiënt transport met een lage luchtweerstand, wat helpt om brandstofkosten te besparen. Door het lage eigen gewicht blijft er veel laadvermogen over, wat het een uitstekende keuze maakt voor dagelijks transport.

Laden en lossen
Dankzij de afneembare aluminium achterklep en deksel, kunt u tot ver in de laadruimte lopen. Dit maakt de GT-VT3 Ultra Low ook geschikt voor het laden en lossen met een heftruck. De binnenzijde van de aanhangwagen is uitgerust met een geïntegreerd bindrail op verschillende hoogtes, zodat uw lading veilig en stabiel vastgezet kan worden.

Veilig transport
De GT-VT3 Ultra Low is perfect voor veilig afgesloten volume transport. De aanhangwagen is gemaakt van A-kwaliteit materialen en is uitgerust met verlichting, een neerklapbaar neuswiel, assen, koppeling en oplooprem. Daarnaast biedt de aanhangwagen de mogelijkheid om een firmanaam of reclame aan de wanden aan te brengen, wat het een uitstekende keuze maakt voor zakelijke toepassingen.

De Anssems GT-VT3 Ultra Low is beschikbaar in modellen met 1 of 2 assen.

Braamhaar Aanhangwagens in enter is een bovag en rdw / vwe erkend bedrijf

goorseweg 22a enter
0547-385052 info@braamhaar-aanhangwagens.nl
open ma tm za van 8.30 tot 18.00 uur
kijk ook eens op alle advertenties voor nog veel meer scherpe aanbiedingen!
alle boven genoemde prijzen zijn excl. btw Afbeeldingen aanhangwagens en accessoires kunnen afwijken, onder voorbehoud van typfouten, datum, prijs en constructie. Aan onze aanbiedingen kunnen geen rechten worden ontleend. / leges en accessoires, af magazijn, à contant of pin enkelasser - tandemasser - plateauwagen - enkelasser met huif - tandemasser met huif - motortrailer - autotransporter - paardentrailer 1.5 paards en 2 paards - schamelwagen 5 / 6 en 9 meter - bagagewagen / vakantiewagen - koelwagen - gesloten enkelasser - gesloten tandemasser - trilplaat aanhangwagen - koetsentrailer - trilplaat - rolsteiger - wij leveren o.a. De volgende merken: anssems, eduard, saris, hulco, henra, humbaur, ifor williams, sirius, böckmann, atec, brenderup, rebel, king, westfalia en powertrailer

Tip een ander over deze gesloten opbouw

Onderwerp: Heb je deze gesloten opbouw al gezien? *) Link naar dit item wordt automatisch toegevoegd.
CAPTCHA code

Email deze adverteerder

CAPTCHA code

Verhuur aanvraag

Van:  - 
 - 
 om 
 : 
Tot:  - 
 - 
 om 
 : 
CAPTCHA code