





| Aangeboden door: Brouwer paardentrailers | |
Sirius S75 ALU zwart met zadelkamer |
|
| Prijs | € 11.950,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 360 x 170 cm |
| Brouwer paardentrailers | ![]() |
| Koematen 37 | |
| 8331 TK Steenwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 245 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 360 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
Kenmerken |
|
| Aantal deuren | 3 |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Nieuwe ruime en oerdegelijke 2 paards aluminium
luxe zadelkamer
klep/deur combi
Panoramaraam
Deze trailer is met bovenstaande opties uitgevoerd en kost €11950,-inclusief btw!!