




| Aangeboden door: De Caravanboer | |
Unsinn AS 1800 |
|
| Prijs | € 5.300,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Motoraanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2021 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1800 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 375 x 180 cm |
| De Caravanboer | ![]() |
| Vierschaarstraat 2 | |
| 4751 RP Oud Gastel | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 375 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 236 cm |
| Totale lengte | 523 cm |
| Leeg gewicht | 360 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1800 kg |
| Laadvermogen | 1440 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
|
|
|
Zo goed als nieuwe Unsinn AS UA 1837-13-1800 motor/autotransporter (2021). Deze aanhanger heeft een hydraulische daalfunctie, waardoor een motor of auto zonder oprijplaten op de aanhanger kan worden gereden. De aanhanger is voorzien van een Easydriver mover en een Thule fietsendrager. Met een laadvermogen van wel 1.440 kg is deze aanhanger uitermate geschikt voor het meenemen van een auto of motoren achter uw camper.