









| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Humbaur |
|
| Prijs | € 9.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2023 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 400 x 200 x 210 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 210 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Totale breedte | 218 cm |
| Totale lengte | 564 cm |
| Leeg gewicht | 700 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2800 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Mooie nette gesloten aanhanger met klep grote uitvoering
voorzien van geisoleerde wanden.
4 st steun poten
bakmaat 4x2x2,1 m
gladde wanden geen hout ideaal om te bestickeren
prijs is ex btw
meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag