









| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hapert Cobalt |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2019 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 335 x 185 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 335 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 185 cm |
| Totale breedte | 186 cm |
| Leeg gewicht | 1048 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2452 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
Mooie nette VOLLE 3 zijdige hapert kipper parabool geveerd 3500kg
veerd in een goede staat.
is voorzien van
Stalen bodem / Alu oprijplaten / steunpoten / parabool vering / Dubbelle borden / enz..
Bakmaat 335x185
bouwjaar 2019
VASTE PRIJS EX BTW
meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag